Użytkownicy systemów hipertekstowych. Strategie poszukiwania informacji w edukacyjnym serwisie internetowym - okładka książki

Użytkownicy systemów hipertekstowych. Strategie poszukiwania informacji w edukacyjnym serwisie internetowym

Autor: Stanisław Skórka

Książka dotyczy ważnego i aktualnego zagadnienia związanego z wykorzystaniem nowoczesnych technik informacyjnych w edukacji, mianowicie umiejętnego korzystania z zasobów danych o organizacji hipertekstowej. Praca oparta jest w dużej części na badaniach własnych Autora. Ich wyniki przyczyniają się zarówno do rozwoju wiedzy o zachowaniach ludzi w konfrontacji z nowymi możliwościami, jakie stwarzają współczesne systemy informacyjne, jak też zawierają cenne przesłanki dla twórców stron internetowych, na których stosowane są odnośniki hipertekstowe.

Oprawa miękka
Ilość stron 204
Wymiar [mm] 165x240
EAN 9788372713841
ISBN 83-7271-384-7
Data 2007-01-18
ID 45050
cena 29.25 zł
Autor także

Książki w plikach – publikowanie, udostępnianie i użytkowanie

Stanisław Skórka (red.), Ewa Piotrowska (red.)

W tomie zaprezentowano jedenaście artykułów poświęconych szerokiej problematyce związanej z książkami i czasopismami w postaci cyfrowej. Ich autorami są badacze książki i czytelnictwa, medioznawcy oraz praktycy zajmujący się m.in. udostępnianiem elektronicznych... więcej »

cena 24.00 zł

Bibliotekarz 2.0. Nowe technologie. Nowe wyzwania

Stanisław Skórka, Michał Rogoż (red.)

W niniejszym tomie zebrane zostały teksty dotyczące przede wszystkim technologicznych kompetencji bibliotekarzy, omawiające wszechstronnie takie zagadnienia, jak wpływ mediów społecznościowych na pracę bibliotekarza i rozwój usług bibliotecznych, nowe formy... więcej »

cena 27.00 zł