Pełna oferta księgarni (G)

Wyniki 1 - 7 spośród 7

Galicyjskie drogi ku niepodległości

Stanisław Koziara, Mariusz Wołos
stron: 220
oprawa miękka

Tytułowa formuła tej publikacji jest wiernym odwzorowaniem przewodniego hasła, jakie w roku 2018 towarzyszyło na terenie Ziemi Dąbrowskiej obchodom stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Kierowany do czytelniczego odbioru tom prac jest częścią tego... więcej »

cena 28.00 zł

Gamification for engagement with language learning tasks

Joanna Pitura
stron: 254
oprawa miękka

Monografia w kompleksowy sposób opisuje problematykę zastosowania grywalizacji w zwiększeniu motywacji uczniów do udziału w zajęciach, integrującej kształcenie językowe i przedmiotowe. Praca jest ważnym głosem w dziedzinie glottodydaktyki, zwłaszcza w dobie... więcej »

cena 23.00 zł

Gry planszowe a wspomaganie rozwoju wybranych zdolności poznawczych uczniów z lekką niepełnosprawnością intelektualną

Monika Węglarz-Masłowska
stron: 150
oprawa miękka

Monografia poświęcona jest problematyce wspierania wybranych zdolności poznawczych uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w trakcie zajęć szkolnych. Publikacja będzie ciekawą propozycją dla pedagogów specjalnych i nauczycieli, a wskazówki dotyczące konstruowania... więcej »

cena 18.00 zł

Gnuśność, lenistwo i złe nawyki. Przyjemność czy pazerność w ujęciu historycznym. Seria: Prace monograficzne 932

Jakub Pieczara, Natalia Ryś, Magdalena Woszczek
stron: 229
oprawa miękka

Publikacja liczy 17 tekstów poświęconych kulturowym artykulacjom tytułowych gnuśności, lenistwa i złych nawyków. Zbiór artykułów jest efektem współpracy doktorantów Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie z badaczami reprezentującymi różne instytucje naukowe.... więcej »

cena 21.00 zł

Gorszenie w literaturze, języku, mediach i edukacji

Bogusław Skworonek, Elżbieta Rudnicka-Fira
stron: 270
oprawa miękka

Poszczególne artykuły zamieszczone w tym tomie przede wszystkim opisują zjawiska nieakceptowane przez obowiązującą normę (obyczajową, estetyczną, etyczną, językową) w tak różnych przestrzeniach kultury, jak współczesny dramat, prasa codzienna, literatura najnowsza,... więcej »

cena 23.00 zł

Gerontologia społeczna i oświatowa. Zarys problematyki

Zofia Szarota
stron: 108
oprawa miękka

Autorka jest jednym z najwybitniejszych w naszym kraju znawców problematyki gerontologii społecznej i oświatowej. Niniejsza praca ma charakter podręcznikowy. Osoby zajmujące się gerontologią znajdą w niej rzetelny przegląd literatury dotyczącej starości. Nauczą... więcej »

cena 12.00 zł

Geneza i typologia sanktuariów Pańskich w Polsce

Franciszek Mróz
oprawa miękka

To pierwsza publikacja w polskiej literaturze naukowej poświęcona sanktuariom Pańskim w Polsce. Autor bardzo konsekwentnie prowadzi czytelnika przez kolejne okresy historyczne, wskazując zarówno całą gamę czynników, które miały wpływ na powstanie sanktuariów... więcej »

POZYCJA NIEDOSTĘPNA